Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-07-18 20:09:08

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 5
Punktów :   

ten dział jest dla was

zapraszamy do pisania

Offline

 

#2 2010-07-18 20:39:19

krowka_

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: ten dział jest dla was

Jestem z Radiem bez barier praktycznie od początku istnienia radia, jest to miejsce w którym Każdy usłyszy coś co lubi. Każdy Prezenter przedstawia inny róznorodny gatunek muzyczny co sprawia że chetnie słucham wszystkich audycji radiowych. polecam naprawde warto sie z nami bawić.

Offline

 

#3 2010-07-20 16:16:21

Piotrek85

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: ten dział jest dla was

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!

Z Radiem Bez Barier zapoznała mnie Moja Kochana Siostra Krówka Zacząłem słuchać RBB jakoś w maju i od tamtej pory jestem stałym słuchaczem. Można mnie też regularnie spotkać na czatowym pokoiku radia.

To Radio ma niesamowitą atmosferę... Dzięki niemu, człowiek może przez kilka godzin całkiem zapomnieć o codzienności, o smutkach i kłopotach i po prostu dobrze się bawić wraz z innymi :=)

Radio Bez Barier umożliwiło mi poznanie wielu fantastycznych ludzi. Usłyszałem na antenie mnóstwo piosenek, których nigdy wcześniej nie słyszałem. Miałem również okazję przypomnieć sobie utwory, których nie słyszałem już ładnych parę lat, np. "Magic Key" One-T & Cool-T, Just5, czy "Rzeka marzeń" BAJMu...

To Radyjko w wyjątkowy sposób łączy ludzi z różnych stron Polski, o różnych przeżyciach, poglądach, o różnym stopniu niepełnosprawności. W Radiu Bez Barier wszyscy jesteśmy sobie równi... :=)
Jest to piękna inicjatywa, bardzo w naszym kraju potrzebna i ze wszech miar godna naśladowania...

ZAPRASZAM WSZYSTKICH GORĄCO DO SŁUCHANIA RADIA BEZ BARIER!

Offline

 

#4 2010-07-20 22:08:05

kiuba1234

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: ten dział jest dla was

Ja jestem z RBB prawie od samego początku zabawa tutaj jest boska które nie którzy by pozazdrościli . Dla każdego znajdzie się coś fajnego ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tz.pun.pl www.mantocod1.pun.pl www.tawernagothic.pun.pl www.rzeczpospolitaclan.pun.pl www.serwerrp.pun.pl